Forum


ShareSansar Main Page

New Topic

माथिल्लो तामाकोशाी आइपिओ

Post Reply

Page: < 1 2

Author Post
Member
Registered: Feb 2014
Posts: 111
यस्तै लफडा र बखेडा झिकेर आइपियो खुल्ने समय लम्याउने, लागत मूल्य बढाउने, निर्माणअवधि लम्याउने काइदा मात्र होला जस्तो छ
Member
Registered: Oct 2013
Posts: 1273
स्थानीय टाथा बाठा भनौदाको के तर्क छ भने,

यदि सबैलाई बराबर share भर्ने अवसर दिने हो

भने दोलखालीले पाएको share पुरा बिक्रि हुन सक्दैन र

फिर्ता हुन्छ l

त्यसैले ५०० कित्ता सम्म भर्न दिनु पर्छ l
Member
Registered: Feb 2014
Posts: 111
मेरो विचारमा आइपिओ ढीला हुँदैमा राम्रो होला जस्तो लाग्दैन किनकि समयमा आइपिओ नखुल्दा रकमको अभाव हुन सक्छ, तोकिएको समयमा आयोजना पूरा नहुन सक्छ । तोकिएको समयमा सम्पन्न हुुन सकेन भने लागत मूल्य पनि त बढ्न सक्छ नि होइन र ।
Member
Registered: Oct 2013
Posts: 138
ipo dhilo bhae public lai nai faida hunchha, thhito perfit lina sakinchha, ki kaso?
Member
Registered: Aug 2014
Posts: 17
Dear jayhanuman ji, lagani garda tanna gain hune bhaye pachhi jaha pani khel suru hune garchha. Tehi khel UTKHP (Upper Tamakoshi Hydro Project) ma pani dekhiyeko chha.
1. Sthaniya ko barema: Sarokar samiti ka kehi member haru flat ma distribution hunu parne ma jod diyi raheka chhan. Bhaneko, total no. of share divided by total no. of eligible people of dolakha. Jasle garda sabai ( Dhani hun ya garib) equally labhanbit howun. Tar kehi prabhabshali member haru chahi dherai kitta pani apply garna paunu parchha bhanera adan liyee raheka chhan. Yedi kasaile thorai ya apply nai garena bhane tesko phyeeda yo group le lina khojdai chha. Yo nai Sthaniya ko laphada ho.

2. Karmachari of NEA, EPF, NLKosh, Beema Sansthan, NT: Karmachari Sanchaya Kosh, Nagarik Lagani Kosh ra Beema Sasthan ka karmachari le tanna share paune bhaye pachhi Nepal bidhyut Pradhikaran ka karmacharile Sarbochha ma muddha haleka chhan. Mudda kahile tungo lagla?

3. Sarbasadharan: Tapai hami sachhai bhanne ho bhane bichara nai hou. Mathika issue clear na bhaye samma IPO audaina. Tar Project siddhina ajhai 2 Yrs lagne bhayekole, jati dhilo ayo teti phayeeda ho sarbasadharan lai.
Member
Registered: Feb 2014
Posts: 111
माथिल्लो तामाकोशीको आइपीओ स्थानीयबासी र कर्मचारीहरूका लागि तिहार र छठपछि खुल्ने चर्चा पनि चलेको नै हो । स्थानीयबासीका लागि छठपछि लगत्तै खुल्ने भए त पुस माघ तिर सर्वसाधारणका लागि खुल्थ्यो होला । तर स्थानीयबासीहरूको लगत लिने काम नै भएको छैन भन्ने कुरा आएको छ ।

यही तरिकाले त यस आर्थिक वर्षमा तामाकोशीको आइपियो नखुल्ने हो कि क्याहो । यसको बारेमा गहिरो जानकारी भएका साथीहरूले विचार सम्प्रेषण गर्नुहोस न ।

Post Reply

Page: < 1 2

Sharesansar Forum Powered By Miracle Hub